0 : 6    (0:5)

Branky:  8. 26. Hejna, 12. Černohorský, 27. Němeček, 38. Kodet, 89. Wild

Rozhodčí: Materna      Ž.K.1:0

SESTAVA: Pluhař - Richter,Kučera,Novák,Balog - Kodet,Slavka(c),Wild,Hejna - Černohorský(66.Šum),Němeček

V utkání 11.kola jsme zavítali na hřiště nováčka soutěže Benešova. Hned od začátku zápasu jsme soupeře přehrávali a hned ve 4 min se dostali do první šance,ale Kodet střílel vedle soupeřovy branky. V 8 min zatáhl balon po pravé straně Černohorský a po jeho přihrávce s přehledem zakončil Hejna - 0:1. V 10 min pálil Černohorský po přihrávce Němečka nad,ale ve 12 min jsme se dočkali další branky. Novák vypíchl balon před vlastním vápnem,prošel přes celé hřiště až k vápnu soupeře,kde míč naservíroval Černohorskému,pro kterého nebyl problém zakončit - 0:2. Ve 26 min vybojoval před vápnem balon Hejna a přidal další gól - 0:3.Hned o minutu později se po akci Hejny trefil Němeček - 0:4 , a tím bylo o zápase prakticky rozhodnuto. Ve 38 min prošel do vápna Wild ,byl faulován a následovala penalta. Tu si vzal na starost Hejna,který tak mohl završit hattrick,jeho střelu gólman domácích vyrazil před něj,ale ani napodruhé gólmana nepřekonal,naštěstí se dobře  zorientoval a přihrál Kodetovi,který dorážel do prázdné branky - 0:5. Druhý poločas už pochopitelně naši trochu polevili,ale domácí neměli síly na zkorigování výsledku. V 56 min střílel Černohorský vedle,v 68 min se po skrumáži ve vápně dostal do šance Wild,ale nedal a vše si vynahradil v 89 min kdy sám prošel až před gólmana a uzavřel skóre utkání - 0:6. V poslední minutě se po brejku dostali do své největší šance domácí,ale vše zachránil Pluhař.

V posledním domácím zápase podzimní části hostíme v sobotu 11.11.2017 od 14.00 h tým FK Křešice.