0 : 7   (0:3)

Branky:  35.,40.,62.,69.Hejna, 7.Bikár, 52.Černohorský, 73.Lácha(p)

Rozhodčí : Materna      ž.k.2:0

SESTAVA:  Mrázek - Kučera,Hammer,Novák,Balog - Wild,Bikár(68.Richter),Studený(59.Král),Kabát - Černohorský(61.Lácha),Hejna(75.Rehn)

V tomto utkání chtěli naši hráči nejen získat povinné 3 body,ale zároveň si trochu zvednout sebevědomí po nepříliš vydařeném minulém zápase v Křešicích. A opravdu se do zápasu pustili s chutí,hned ve 3 min zahrával Novák trestný kop a Kabát těsně přestřelil,v 7 min se z dálky opřel do balonu Bikár a otevřel skóre zápasu - 0:1. Ve 12 min střílel Černohorský těsně vedle, o minutu později se po pěkné akci dostal do šance Kučera a trefil tyč,ve 14 min domácí faulovali ve vápně,k nařízené penaltě se postavil Černohorský,ale nedal. Pak začal festival šancí našeho týmu,v 17 min po rohu zakončoval hlavou Wild do břevna,ve 26 min trefil Bikár tyč a z dorážky Studený břevno. V 35 min přišla střela Kabáta do tyče a Hejna balon dorazil do sítě - 0:2. Ve 40 min prošel pěkně obranou domácích Wild a po jeho přihrávce Hejna uzavřel skóre poločasu - 0:3. V 52 min přišla další pěkná akce našich a Černohorský - 0:4. V tu chvíli už nebylo pochyb o osudu zápasu,domácím nelze upřít snahu,ale proti našemu rozjetému týmu už neměli šanci. V 62 min přišel dloubáček Hejny a bylo to - 0:5,v 69 min po úniku Láchy dorážel opět Hejna - 0:6,v 73 min unikl po straně Lácha a byl ve vápně faulován,sám se pak postavil k pokutovému kopu a s přehledem uzavřel skóre zápasu - 0:7. Utkání jsme tak zvládli bez problémů a už se můžeme těšit na další sobotu- 3.11.2018 kdy od 14.00 hostíme tým SK Roudnice,který je zatím na 2 místě v tabulce.