Rozhodčí: Cvachoušek      ž.k.1:0

Panalty: 4:5

Proměnili: Šum,Hammer,Balog,Slavka,Hejna

SESTAVA: Pluhař - Balog,Hammer,Kučera,Richter - Hejna,Novák,Slavka(c),Kabát - Šum,Lácha

První utkání jarní sezóny jsme kvůli špatnému stavu hřiště odehráli na umělé trávě v Brozanech.Začátek zápasu byl trochu rozpačitý,ale postupně jsme zvyšovali aktivitu a domácí jsme přehrávali. V 10 min přišla první střela Slavky,v 15 min po akci Hejny střílel Kabát nad,poté přišli ve 21 a 28 min na řadu trestné kopy Nováka,ale skóre se neměnilo.Těsně před koncem poločasu se do šance poprvé dostali domácí,ale také neproměnili.Do 2.poločasu jsme vstoupili velkým náporem a vytvářeli si jednu šanci za druhou,nejdříve střílel Slavka,poté přišla pěkná střela Baloga,pak Novák trefil pouze gólmana.V této části zápasu jsme na hřišti byli jednoznačně lepším týmem,ale gól stále nepřicházel.Do největší šance se dostal Slavka,když prošel až před gólmana,kterého ještě obešel,ale levou nohou nezakončil. Dočkali jsme se v 77 min,kdy po levé straně utekl domácí obraně Kabát a střelou k tyči otevřel skóre 0:1. Bohužel jsme si v závěru utkání neporadili s rychle rozehranou standardkou a domácí v 89 min vyrovnali na 1:1. V následujících pokutových kopech jsme uspěli a vezeme si domů 2 body,ale vzhledem k průběhu utkání měli být body 3.

Další utkání sehrajeme v sobotu 31.3. na domácím hřišti,když v 15.30 h přivítáme FK Rumburk.