Česká Kamenice  -  Libouchec

1 : 0    (1:0)

Rozhodčí:  Menšík     ž.k. 2:3

SESTAVA:  Pluhař - Kučera,Hammer,Novák,Richter -Král,Slavka(c),Šum,Hejna - Černohorský,Lácha

V 18.kole jsme  zavítali do České Kamenice již tradičně v oslabené sestavě,když nám chyběli 4 hráči základní sestavy,ale s tím se musí občas poprat každý tým.Domácí na nás vlétli hned od začátku a už ve 3 min měli obrovskou šanci na otevření skóre zápasu,když nejprve trefili tyč a dorážku vyhlavičkoval z prázdné brány Hammer.Následovali další nebezpečné akce a střely domácích,ale naštěstí pro nás bez gólu.Prvních 25 minut jsme byli pod tlakem a teprve potom jsme se začali trochu osmělovat.Ve 30 min to zkoušel střelou z dálky Hammer,o 5 minut později zahrával Černohorský trestný kop,ale těsně přestřelil. Ve 39 min už se domácí dočkali a střelou z hranice vápna k tyči se ujali vedení - 1:0. Ve 41 min ale po chybě domácích postupoval Černohorský od půlky sám na gólmana,ale vyrovnat se mu nepodařilo. Hned na začátku 2 poločasu jsme se dostali do vyložené šance,když Černohorský prošel až do vápna,ale nepřesnou přihrávkou šance skončila. V 55 min nás po nebezpečné střele zachránil Pluhař,v 65 min domácí vyrobili hrubku a Černohorský šel opět sám na gólmana,ale zamířil opět nepřesně. V 90 min naopak mohli domácí skóre ještě navýšit,ale Pluhař šanci zneškodnil. Skóre už se tak nezměnilo a  domácí potvrdili,že jsou hlavně na domácím hřišti silní a právem jsou v horních patrech tabulky.

V dalším kole hostíme v sobotu 28.4. od 17.00h  tým TJ Střekov a doufáme,že tentokrát body zůstanou u nás.