4 : 1     (1:0)

Branka:   56. Černohorský

Rozhodčí: Kloub     Ž.K.2:2   Č.K.0:1 (Němeček)

SESTAVA: Pluhař - Balog,Hammer,Novák,Richter - Hejna,Wild,Slavka(c),Němeček - Černohorský,Lácha(46.Kodet)

V posledním utkání podzimní části jsme nastoupili na umělé trávě Junioru Děčín. Domácí jsou na tento povrch zvyklí a hlavně na začátku zápasu to bylo znát. Hrál se oboustranně rychlý a kombinační fotbal,ale domácí byli v první půli lepší. Přesto se v 10 min dostal po přihrávce Láchy do šance Černohorský. Ve 25 min naopak nás po střele domácích zachránila tyč. Ve 38 min měl po akci Wilda šanci Němeček,ale hned o minutu později domácí z rychlého brejku poprvé skórovali - 1:0. V poslední minutě 1. poločasu se dostal do velké šance Hejna,ale výborně zasáhl domácí gólman. Do 2.poločasu jsme vstoupili aktivně a byli jsme lepším týmem a vše vyústilo ve vyrovnávací gól,který v 56 min vstřelil Černohorský 1:1. To nás nakoplo, naši hráči ještě více přidali a vytvářeli si i šance, v 59 min pěkně z dálky vypálil Kodet,ale minul branku, o minutu později se do gólové šance dostal Hammer,ale výborný domácí gólman střelu vyrazil na roh. Vzápětí přišel protiútok domácích a po střetu našeho gólmana s hráčem domácích se v 64 min kopala penalta po které domácí vedli 2:1. V 71 min opět ohrozil domácí branku z úhlu Hammer. V 76 min ovšem domácí z rychlého protiútoku zvýšili po pěkné střele na 3:1.Ještě jsme se snažili s výsledkem něco udělat,ale přišla 82 min a domácí šli po sporné situaci,která zaváněla ofsajdem sami na našeho gólmana a bylo hotovo - 4:1. Hned poté dostal ještě za protesty červenou kartu Němeček, v poslední minutě se ještě ocitl sám před gólmanem Wild,ale místo střely si chtěl zahrát na Messiho a nic z toho nebylo. Bylo to utkání 2 poločasů, v prvním byli lepší domácí,ve druhém my, ale hraje se na góly a v tom byli lepší domácí,kteří prokázali,že mají letos velmi dobrý tým.

Po první polovině sezony jsme v tabulce na 6.místě se ziskem 22 bodů.