3 : 2    (0:1)

Branky :  10. 88.  Černohorský

Rozhodčí:  Sabo    ž.k. 0:1

SESTAVA:   Pluhař - Kučera(57.Richter),Novák,Hammer,Balog - Hejna,Wild(30.Kodet),Slavka,Kabát - Černohorský,Lácha

V předposledním kole této sezony jsme hráli na hřišti týmu FK Křešice se kterým v poslední době nemáme dobrou bilanci,ale i tak jsme vzhledem k postavení v tabulce nastupovali jako favorit. Za silného větru jsme do utkání vstoupili náporem který korunoval už v 10 min Černohorský a střelou k tyči otevřel skóre zápasu - 0:1. O 6 min později se odrazil balon k Láchovi,ale ten trefil pouze tyč domácí branky. Ve 24 min se  do první šance dostali domácí,ale Pluhař vše vyřešil. Ve 40 min pěkně vystřelil z dálky Hejna a domácí gólman jeho střelu s námahou vrazil na roh. I druhý poločas jsme začali náporem a vše nasvědčovalo tomu,že utkání bez problémů zvládneme. Hned ve 48 min střílel nebezpečně Černohorský, o několik minut později mohl zvýšit naše vedení Hejna,vzápětí Kodet,ale nedali. Pak začalo představení domácího kanonýra Lepiče,který nám již na podzim vstřelil 4 góly. Nejprve v 65 min po naší chybě vyrovnal-1:1. O pár minut později se tentýž hráč ocitl opět ve vyložené šanci,ale tentokrát výborně zasáhl Pluhař. V 76 min se tento hráč prodral do vápna,kde byl faulován a domácí z penalty otočili skóre - 2:1. V 84 min utekl naší obraně opět Lepič a zvýšil na 3:1. My už jsme pouze snížili,když se v 88 min trefil opět Černohorský - 3:2. Zhruba od 60 minuty to byl náš nejhorší výkon na jaře a nenavázali jsme tak na velmi dobré výkony z posledních zápasů. Musíme se oklepat a zvládnout poslední utkání sezony,kdy v sobotu 16.6.2018 od 17.00 hostíme tým FK Junior Děčín.