Branka:   27. Černohorský

Rozhodčí:  Šimeček     Ž.K.1:0

120 diváků

SESTAVA:  Pluhař - Kučera,Hammer,Novák,Balog - Hejna,Slavka(c),Wild,Kabát - Černohorský,Lácha (46.Němeček)

V 9 kole 1.A.třídy jsme v ústeckém derby hostili celek TJ Mojžíř. Do tohoto zápasu jsme na rozdíl od hostů nastoupili po delší době téměř v kompletní sestavě a na hřišti to bylo znát. Po opatrnějším začátku jsme převzali otěže utkání a začal velký festival zahozených šancí. Už v 6 min se po samostatné akci dostal do šance Kabát,ale trefil jen gólmana,v 11 min se po přihrávce Černohorského  dostal do další velké šance Wild,ale opět nedal,za další minutu nebezpečně hlavičkoval Kučera. Ve 27 min jsme konečně zúročili naší převahu a Černohorský zprava střelou po zemi otevřel skóre - 1:0. Ve 34 min se do obrovské šance dostal Kučera,o 2 min později trefil Kabát pouze břevno. Na začátku 2 poločasu párkrát zahrozili i hosté,ale pak přicházeli další šance našich,v 54 min Černohorský opět nedal,v 64 min šel Němeček dokonce sám na gólmana,ale na skóre se pořád nic neměnilo,v 70 min se ocitl ve vyložené šanci Wild,o chvíli později po rohu  Kučera, těsně před koncem ještě z rychlého brejku zahrozili hosté a utkání ukončila velká šance Černohorského v poslední minutě.Utkání tedy skončilo pouze 1:0,ale 3 body jsou důležité. Ještě musíme vyzdvihnout hostujícího Pavla Krále,který jako stoper musel nastoupit v brance a svůj tým několikrát podržel.

V tabulce jsme se posunuli na 4 místo se ziskem 19 bodů. V sobotu 28.10.2017 nás čeká od 10.00h těžké utkání na hřišti Oldřichova.