6 : 0     (1:0)

Branky:  38. 51. 88. Lácha , 79. 83. Hejna, 64. Wild

Rozhodčí:  Provazník   ž.k.0:1        80 diváků

SESTAVA:  Pluhař - Král,Kučera,Novák,Richter(64.Němeček) - Hejna,Slavka(c),Wild,Balog - Černohorský(75.Rehn),Lácha

Ve 24 kole jsme doma hostili tým MSK Benešov.Po výborných výkonech z minulých zápasů jsme očekávali vzhledem k postavení týmů v tabulce bezproblémový zisk 3 bodů. Tentokrát jsme nastoupili v trochu oslabené sestavě a hlavně první půlhodina byla z naší strany dost rozpačitá. Přesto jsme si vytvořili několik slibných šancí. Nejprve v 7 min Lácha, v 15 min Wild ,ale gólman hostů šance zlikvidoval. Ve 29 min se po naší chybě dostali do velké šance hosté,ale chybělo přesné zakončení. Ve 36 min předvedl pěknou akci Hejna,po jeho nahrávce byl Černohorský sám před gólmanem ,ale nedal. Dočkali jsme se  v 38 min kdy se odražený balon dostal ve vápně k Láchovi a ten otevřel svůj střelecký účet - 1:0. Do 2 poločasu už náš tým nastoupil s elánem a hned 51 min se navyšovalo skóre,Novák zahrával trestný kop,gólman vyrazil balon pouze před sebe a dobře postavený Lácha se nemýlil - 2:0. O chvíli později  zahrozili hosté,ale pak už se jednalo o jednoznačnou záležitost. Naši si vytvářeli množství šancí a z jedné z nich v 64 min Wild zvýšil na 3:0. Hned vzápětí zkoušel ve vyložené šanci přehodit gólmana Slavka,ale nedal. V 79 min předvedl pěkný slalom Hejna a bez problémů zvýšil na 4:0.V 82 min se po akci Hejny ocitl ve vyložené šanci Rehn,ale trefil pouze gólmana,o minutu později prošel opět do vápna Hejna a po kličce na gólmana zvyšoval do prázdné brány už na 5:0. V 88 min předvedl krásnou akci Novák a po jeho přihrávce Lácha zkompletoval svůj hattrick - 6:0.  Naši tak potvrdili svou dobrou formu a budu v tom chtít pokračovat i za týden,kdy hrajeme v sobotu od 17.00 v Křešicích. Případný úspěch by nám dal naději na konečné 4 místo v tabulce,nyní jsme na 5 místě se ziskem 43 bodů.