Branky:  27. Slavka Václav, 66. Novák Jiří

Rozhodčí: Zítko   ž.k.5:5    č.k.0:1

100 diváků

SESTAVA: Pluhař - Richter(46.Balog),Novák(71.Kodet),Hammer,Kučera- Kabát,Šum,Wild,Slavka(c) - Černohorský,Vyhnal(56.Němeček)

První domácí utkání nové sezóny bylo utkání 2 rozdílných poločasů. Začali jsme náporem a už ve 2 .min. se po akci Kabáta dostal do šance Slavka,v 10 min. po centru Černohorského Kabát,ve 25. min. pálil vedle Šum,hned poté po rohu hlavičkoval Kučera,ale gólman soupeře výborně zasáhl. Dočkali jsme se ve 27.minutě,kdy Novák zahrával roh, na jeho centr vyskočil kapitán Slavka a hlavou nezadržitelně zavěsil  - 1:0!  Ve 33.min. také z rychlého protiútoku zahrozili hosté,ale Pluhař šanci zlikvidoval.Do poločasu jsme ještě 2x zahrozili my,nejprve se po sam.akci dostal do šance Wild,pak ještě Vyhnal,ale skóre bohužel zůstalo pouze 1:0. Do 2.poločasu měli hosté bleskový nástup a hned po několika vteřinách srovnali na 1:1. Tento gól hosty zdravě nabudil a postupně se dostávali do dalších šancí,naštěstí Tomáš Pluhař měl opět svůj den a všechny šance pochytal. V 66.min. jsme zahrávali trestný kop a Jirka Novák krásnou střelou strhnul vedení opět na naší stranu 2:1! Hned po rozehrání se do našeho vápna dostal hráč soupeře,kterého Pluhař fauloval a následoval pokutový kop. Náš gólman však svoje zaváhání napravil a penaltu zneškodnil!  To byl asi rozhodující moment zápasu,závěr byl hodně nervózní a rozkouskovaný častými fauly a také kartami,ale vítězství už jsme ubránili a získali důležité 3 body. Nutno ovšem pochválit i nováčka soutěže z Bohušovic,který hlavně ve 2 poločase hrál velmi dobře. Premiéru tak máme úspěšně za sebou a v sobotu 2.9. hrajeme další utkání v Rumburku!