Branky:  64. Wild , 75. Bikár

Rozhodčí: Mollinger     ž.k.4:2       70 diváků

Penalty proměnili: Černohorský,Wild,Slavka

SESTAVA: Pluhař - Kučera,Novák,Hammer,Balog - Wild,Studený,Bikár,Slavka(c) - Černohorský,Hejna(69.Němeček)

Po vydařeném vstupu do sezony jsme v prvním domácím utkání hostili tým FK Česká Kamenice.Soupeř začal zápas velmi aktivně a my jsme se dlouho nemohli dostat do tempa.Hrálo se nahoru dolů ale dlouho bez šancí.Až ve 22 min soupeř zahrozil po 2 rohových kopech,ale situace jsme vyřešili. My jsme soupeře poprvé ohrozili až  ve 35 min když hlavou těsně minul branku Černohorský. Hned vzápětí ale přišla pěkná rána hostů z velké dálky,kterou Pluhař s námahou vyrazil. Ve 40 min přišla naše největší gólová šance,ale Hejna neproměnil. Hned vzápětí zaváhal při rozehrávce Pluhař,ale výborným zákrokem šanci zneškodnil. Ve 44 min byl ve vápně faulován Slavka,ale Černohorský nařízenou penaltu neproměnil. V 62 min se pěkně uvolnil Bikár,ale jeho střela šla pouze do gólmana. V 64 min zahrával Novák roh a po jeho centru nás hlavou dostal do vedení Wild - 1:0. Už o pár minut později ale hosté po nedorozumění naší obrany vyrovnali - 1:1. V 75 min zahrával Novák rohový kop z levé strany,jeho centr na zadní tyč vrátil hlavou do vápna Hammer a Bikár pohotově zakončil-2:1. Hosté ale znovu odpověděli,když v 85 min po rozehrání trestného kopu srovnali na 2:2. V poslední minutě mohl ještě zařídit výhru Novák,ale jeho střela z trestného kopu pouze orazítkovala břevno. Následovali pokutové kopy,ve kterých zazářil gólman Pluhař a zajistil nám alespoň 2 body. Musíme ale uznat,že soupeř hrál velmi dobře.

Další utkání hrajeme v sobotu 8.9.2018 od 17.00h na Střekově.