1 : 2   (p)      (0:0)

Branka:   93.Černohorský

Rozhodčí: Červený     ž.k.2:7      100  diváků

SESTAVA:  Pluhař - Král,Hammer,Novák,Kučera - Slavka(c),Studený(77.Němeček),Wild,Kabát - Černohorský,Bikár

V dalším kole 1.A.třídy jsme doma hostili tým FK Junior Děčín. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a vytvořili si několik šancí,už v 9 min Bikár našel pěknou přihrávkou Slavku,ten postupoval sám na gólmana,ale jeho střela šla vedle.Ve 12 min se po centru Nováka dostal do šance Kabát,ale trefil pouze gólmana,v 19 min prošel přes několik hráčů až do vápna Hammer,ale jeho střela skončila pouze na tyči. Ve 27 min měli první nebezpečnou střelu hosté,ale Pluhař si poradil.Ve 32 min přišla naše další obrovská šance,ale Novák z vápna přehodil nejen gólmana,ale i bránu. Do šaten se tak šlo za stavu 0:0. Do 2.poločasu vstoupili lépe hosté a začali hrozit z rychlých brejků,v 54 min jeden proměnili a bylo to 0:1.Tento gól hostující tým povzbudil a naši hráči se nemohli dostat do potřebného tempa.Až posledních 10 minut zápasu přinesl opět nápor našich,v 85 min se po centru zprava ocitl v obrovské šanci Novák,ale přestřelil bránu,v 90 min pěkně vystřelil Wild,ale těsně vedle.Až v 93 min se k nám přiklonilo štěstí,když se v malém vápně nejlépe zorientoval Černohorský a vyrovnal na 1:1. V penaltách byli úspěšnější hosté a odvážejí si tak 2 body.Tentokrát jsme podali lepší výkon než před týdnem,ale doplatili jsme na neproměňování šancí hlavně v 1.poločase.

Na závěr ještě gratulace pro našeho hráče Martina Hammera,kterému se 2 dny před utkáním narodil syn Martin !!!

Další zápas sehrajeme v neděli 7.10.2018 od 10.30 v Oldřichově.