LIBOUCHEC - JUNIOR DĚČÍN 6:0

16. 6. 2018

Libouchec  -  Junior  Děčín

6 : 0    (3:0)

Branky:  10.Kodet, 14.Němeček, 19.Kučera,                               59.Slavka, 86.Hejna, 89.Novák

Rozhodčí:  Šimeček    ž.k.1:2     120  diváků

SESTAVA:  Pluhař - Kučera,Novák,Hammer,Hejna - Šum(66.Rehn),Slavka(c),Wild,Němeček(61.Richter)-Černohorský,Kodet

V posledním utkání této sezony jsme doma hostili tým FK Junior Děčín,který byl na 4 místě tabulky 3 body před námi. Oba týmy nastoupili bez několika hráčů základní sestavy,přesto jsme k utkání přistoupili zodpovědně a naši hráči se chtěli se svými diváky rozloučit vítězstvím. Už v 6 min se k trestnému kopu postavil Novák a trefil břevno.V 10 min se poprvé měnilo skóre,když po centru Wilda hlavou zakončil Kodet - 1:0. Hned za 4 minuty centroval z pravé strany Šum a Němeček pohotově zakončil - 2:0. Naši hráči byli při chuti a v 19 min po rohovém kopu skóroval Kučera hlavou - 3:0. Zápas byl jednoznačně v naší režii a zápas jsme si užívali,v 39 min ještě pěkně vystřelil Černohorský,ale jeho střela šla nad. Hned na začátku 2. poločasu se do své první šance dostali také hosté,ale jejich střela skončila na tyči Pluhařovi branky. V 55 min se po akci Wilda dostal do šance Němeček,ale nedal,naopak Slavka v 59 min svou šanci zakončil s přehledem a zvýšil už na 4:0. Naši se dál snažili svou hrou bavit diváky a dařilo se jim to.V 59 min předvedl krásnou akci Novák,ale Hejna střílel těsně vedle. V 86 min si ale Hejna vše vynahradil a střelou z dálky pod břevno zvýšil na 5:0.Velmi povedené utkání zakončil v 89 min Novák,když se neomylně trefil z trestného kopu - 6:0.  Tímto vítězstvím jsme se dostali o skóre před našeho soupeře a obsadili tím pádem v konečné tabulce krásné 4.místo! Hráčům děkujeme za výkony,divákům za přízeň,přejeme všem hezkou dovolenou a těšíme se opět na začátek sezony 2018 - 2019, která bude vzhledem k reorganizaci soutěží pro všechny kluby velice náročná!