3 : 5     (1:2)

Branky:  45.Kodet , 71.Hejna , 88.Novák

Rozhodčí: Oborník    Ž.K.5:3      50 diváků

SESTAVA: Pluhař - Kučera,Hammer,Novák,Balog - Hejna,Slavka(c),Wild(29.Kodet),Šum(46.Lácha) - Černohorský,Němeček(68.Richter)

Ve 12.kole 1.A.třídy jsme na svém hřišti přivítali tým FK Křešice a vzhledem k postavení obou týmů v tabulce naši fanoušci očekávali další 3 body. Bohužel zápas probíhal úplně jinak,než jsme si představovali. První šance jsme sice měli my,když se do nadějných situací dostali v 8 min Černohorský a hned po něm Němeček,ale v 11 min udeřili hosté,když po naší chybě ve středu hřiště z rychlého brejku otevřeli skóre zápasu - 0:1. Pak jsme se opět do nadějných situací dostali my,v 18 min po centru Nováka hlavičkoval Slavka těsně vedle,ve 26 min se po rohovém kopu ocitl v šanci Kučera. Ve 30 min přišla naše další chyba,kterou soupeř opět potrestal - 0:2. V poslední minutě 1.poločasu jsme se dočkali aspoň snížení,když se po skrumáži před brankou trefil Kodet - 1:2. Všichni jsme věřili,že ve 2.poločase utkání zvrátíme,ale hned ve 49 min nás soupeř opět potrestal a bylo to 1:3. Snažili jsme se hrát,měli jsme převahu,ale soupeř důsledně bránil a trpělivě čekal na brejkové situace,které s přehledem využíval kanonýr Lepič,který nám nakonec dal 4 góly. V 62 min zvýšil už na 1:4,naši však nesložili zbraně a v 71 min Hejna po  samostatné akci snížil na 2:4. Ten samý hráč o chvíli později pěkně střílel z hranice vápna,ale výborně zakročil gólman hostů.V 73 min přišel další brejk hostů a další gól v naší síti - 2:5. Dál jsme se snažili s výsledkem něco udělat,soupeře jsme zatlačili k jeho vápnu,ale podařilo se snížit pouze na 3:5,když se v 88 min trefil z trestného kopu Novák.                                   Nedá se nic dělat,tohle utkání se nám prostě nevydařilo a pokusíme se toto zaváhání napravit v neděli 19.11. kdy od 17.00h nastoupíme k poslednímu utkání podzimu na hřišti Junioru Děčín.