4 : 0    (3:0)

Branky:  26.+ 42. Černohorský, 29. Hammer,                           53. Lácha

Rozhodčí: Cvachoušek    ž.k.5:6     70 diváků

Sestava: Pluhař - Balog,Novák,Hammer,Kučera -       Němeček(63.Kodet),Kabát,Wild,Slavka(c) -                Černohorský(60.Vyhnal),Lácha

Ve 3.kole 1.A.třídy jsme na domácím hřišti přivítali tým FK Libochovice.Do utkání jsme vstoupili náporem a už ve 4 min.se po centru Nováka dostal do slibné šance Kabát,v 7 min.to zkoušel z hranice vápna Slavka,ve 12 min. zakončoval střelou nad Kabát a bylo otázkou času,kdy náš nápor proměníme ve vedoucí branku.V 19 min. z ojedinělé akce zahrozili také hosté,ale ve 26 min.jsme se konečně dočkali,když Černohorský sám prošel obranou hostů a chladnokrevně zakončil 1:0.Hned za 3 minuty se po centru z pravé strany ve vápně nejrychleji zorientoval Hammer a střelou z blízka zvýšil na 2:0.Ve 42 min. předvedl hezkou akci Wild a po jeho přihrávce Černohorský zvyšoval už na 3:0. Ve druhém poločase už se nehrálo v takovém tempu,ale zápas jsme měli nadále pod kontrolou,v 51 min. ohrozil branku hostů hlavičkující Hammer,v 53 min. zatáhl po levé straně balón Kabát a po jeho přihrávce Lácha upravil na konečných 4:0.Byl to zároveň jeho 1 gól v našem dresu,takže blahopřejeme! V 68 min. se do své největší šance dostali hosté,ale Novák nechtěl pokazit našemu gólmanovi čisté konto a vykopl balón z brankové čáry. Zbytek utkání už se jen dohrával a na naše konto přibyly povinné,ale důležité 3 body!

Příští utkání sehrajeme v sobotu 16.9. od 10.15h v Lovosicích.