Branka:   48. Wild

Rozhodčí:  Dvorský     ž.k.3:4       120 diváků

Penalty proměnili: Wild,Černohorský,Balog,Slavka

SESTAVA: Pluhař - Hejna,Kučera,Novák,Balog - Šum(61.Král),Slavka(c),Wild,Kabát - Černohorský,Němeček(64.Lácha)

Ve 23.kole jsme doma přivítali zatím vedoucí celek tabulky TJ Oldřichov. Ještě před začátkem utkání jsme pogratulovali předsedovi našeho klubu Pavlu Šebkovi k jeho 60 narozeninám a myslím,že naši hráči mu pogratulovali i svým výkonem. Od začátku se hrál velmi dobrý fotbal se šancemi na obou stranách.Tu první jsme měli my,když v 10 min po rohu nebezpečně hlavičkoval Kučera,ale balon šel těsně nad bránu.Ve 12 min se ale povedla akce hostům a bylo to 0:1. Inkasovaný gól naše hráče trochu zaskočil a hosté byli  zbytek poločasu aktivnější.Přesto jsme mohli srovnat skóre,když ve 32 min po centru Hejny pěkně zakončoval Šum,ale i jeho hlavička šla nad. Do druhého poločasu naši nastoupili s velkým elánem a začali soupeře přehrávat, což vyvrcholilo ve 48 min kdy se po skrumáži ve vápně nejlépe zorientoval Wild a bylo srovnáno 1:1. V 57 min se do velké šance dostali hosté,ale Tomáš Pluhař opět vytáhl jeden ze svých výborných zákroků. Naši hráči se nadále snažili strhnout vítězství na svou stranu a neúnavně dobývali branku hostů, v 74 min nebezpečně střílel Kabát,o několik minut později se krásně prokličkoval až do vápna Černohorský,soupeř ho v poslední chvíli zatáhl za dres,ale penalta se nepískala.V 86 min ještě pěkně z úhlu vystřelil Lácha a jen díky dobrému zákroku gólmana se skóre neměnilo. Zápas tak skončil 1:1 a šlo se na penalty.V nich se tentokrát nikdo z našich nemýlil a Pluhař jednu z penalt skvěle zneškodnil. Po výborném výkonu jsme si tak připsali 2 body,v tabulce jich máme 40 a držíme stále 5.místo. Příští týden hrajeme opět doma,když v sobotu 2.6.2018 od 17.00 hostíme MSK Benešov.