3 : 0     (1:0)

Branky:  37.Wild, 47.Černohorský, 86.Novák

Rozhodčí: Budský      ž.k.2:1        80 diváků

SESTAVA: Mrázek - Slavka(c),Novák,Král,Richter(46.Kodet) - Šum(87.Rehn),Studený,Bikár,Wild - Černohorský,Hejna

Ve 4 kole 1.A.třídy jsme na svém výborně připraveném hřišti hostili tým FK Rumburk. Věděli jsme,že jde o nepříjemného běhavého soupeře,což se také potvrdilo. Přesto jsme jako první zahrozili my,když se už ve 2 min po přihrávce Černohorského dostal do šance Hejna,ale nedal.Soupeř dal o sobě vědět v 19 min,když po naší chybě běžel sám na bránu,ale vše vyřešil včasným vyběhnutím Mrázek.Poté se hra přelévala na obě strany a naši se nemohli dostat do potřebného tempa.Až ve 37 min se povedla pěkná akce po ose Šum - Hejna a Wild už neměl problém se zakončením- 1:0. Ve 43 min se při šanci hostů opět předvedl pěkným zákrokem Mrázek.Těsně před koncem poločasu mohl naše vedení navýšit Hejna,ale svou velkou šanci neproměnil. Do 2 poločasu náš tým vlétl s chutí a hned ve 47 min po centru zakončil nepřehlednou situaci v soupeřově vápně Černohorský - 2:0. Tato branka naše hráče uklidnila, konečně začali hrát svůj fotbal a soupeře přehrávali. V 68 min se pěknou střelou blýskl Wild,bohužel pouze nad soupeřovu bránu. Skóre zápasu uzavřel nádherným gólem Novák,když v 86 min z velkého úhlu zahrával trestný kop,který zatočil přímo do branky - 3:0. I přesto,že jsme nastoupili v hodně improvizované sestavě jsme utkání nakonec zvládli a s přehledem získali povinné 3 body.

K dalšímu utkání nastoupíme v sobotu 22.9.2018 od 16.30 h v Bohušovicích.