5 : 4   (3:3)

Branky: 31.Kabát, 44.Černohorský, 45.Kabát, 59.Hejna, 62.Černohorský

Rozhodčí: Materna    ž.k 3:3      60 diváků

SESTAVA:  Pluhař - Kučera,Hammer,Novák,Richter(7.Balog) - Hejna,Wild,Slavka(c),Kabát - Černohorský,Šum(59.Lácha)

V prvním domácím utkání jarní části jsme na velmi dobře připraveném hřišti hostili tým FK Rumburk. Do začátku zápasu jsme vstoupili velmi rozpačitě a soupeř toho náležitě využil.Už ve 20 min napřáhl hráč hostů z 25 metrů a míč skončil v šibenici - 0:1. Ve 27 min po rychlém brejku hosté zvýšili svoje vedení - 0:2. Hosté byli v této fázi zápasu lepší a dílo zkázy dokonali ve 30 min kdy přehodili našeho gólmana - 0:3. V tu chvíli to vypadalo na ručník,ale naši to nezabalili a konečně začli hrát svůj kombinační fotbal. Ve 31 min po akci Hejny snížil Kabát - 1:3. Ve 44 min po pěkné akci Kabáta skóroval Černohorský - 2:3. Výbornou čtvrthodinku završil ve 45 min opět Kabát a srovnal stav utkání - 3:3. Druhý poločas jsme začali ve stejném duchu jako konec prvního a na soupeře se valil jeden útok za druhým.Nejprve po centru Nováka pěkně hlavičkoval Kučera,ale další gól přišel až v 59 min kdy se prodral až před gólmana Hejna a zvrátil skóre utkání na naší stranu - 4:3. O 3 minuty později náš nápor završil Černohorský a vedli jsme 5:3. Tentýž hráč mohl ještě o pár  minut později náskok navýšit,ale svou šanci tentokrát neproměnil. V 76 min soupeř zahrával po faulu gólmana Pluhaře penaltu,kterou proměnil a zdramatizoval závěr zápasu - 5:4. Zbytek utkání už jsme ubránili a získali tak důležité 3 body. Musíme pochválit celý tým za to,že dokázal svoji morálku a otočil zápas,ve kterém prohrával už 0:3!

Příští utkání sehrajeme v sobotu 7.4.2018 od 16.30h v Libochovicích.