2 : 1    (1:1)

Branky:  9. Kučera , 54. Wild

Rozhodčí: Vlk      Ž:K: 2:5             90 diváků

SESTAVA:  Pluhař - Kučera,Hammer,Novák,Richter(46.Němeček) - Kodet,Wild,Slavka(c),Hejna - Černohorský,Lácha

V 7 kole 1.A.třídy jsme na domácím hřišti hostili soupeře,který hrál ještě v loňské sezóně krajský přebor.Utkání jsme začali velice vlažně a soupeř nám hned od začátku ukazoval,že to nebude vůbec jednoduché. Už ve 4 min musel svůj první zákrok vytáhnout náš gólman a pěknou střelu vyrazil na roh. v 9 min jsme zahrávali rohový kop my,na centr Nováka si výborně naskočil Kučera a hlavou otevřel skóre - 1:0. Hned za minutu opět hlavičkoval Kučera,ale tentokrát vedle. Pak ale převzali iniciativu hosté a zejména svou rychlostí nám dělali velké problémy,dostávali se do šancí a ve 21 min se po rohovém kopu dočkali vyrovnání -1:1.Poté měl soupeř ještě další šance,tu největší těsně před koncem poločasu,ale na poslední chvíli nás zachránil Kučera. Bylo jasné,že ve 2 poločase musíme hodně zabrat pokud chceme uhrát dobrý výsledek.To se naštěstí povedlo,hráli jsme s daleko větším nasazením a začali si vytvářet šance,v 53 min Němeček a hned po něm Lácha mohli strhnout vedení na naší stranu,ale podařilo se to až v 54 min,kdy centroval zleva Černohorský a Wild byl včas u zadní tyče 2:1! Poté se hra  vyrovnala a hosté byli opět nebezpeční,přesto jsme další gól mohli přidat my,když se v 74 min do šance dostal Černohorský,ale nedal.Zbytek utkání se hosté snažili o vyrovnání,několikrát nás opět podržel Pluhař,ale i přes hodně vyhecovaný a nervózní závěr jsme vedení udrželi a důležité 3 body zůstali doma.Nutno dodat,že soupeř hrál velice dobře,o to cennější je naše výhra!

Další utkání sehrajeme v sobotu 14.10. od 16.00h  ve Velkém Březně.