8 : 1    (5:1)

Branky:  34. 47. 81. Hejna, 9. 54. Černohorský, 13. 35. Kabát, 36. Wild

Rozhodčí: Holec        ž.k.0:2        100 diváků

SESTAVA:  Pluhař - Kučera,Novák,Hammer(c),Richter - Šum(46.Lácha),Wild,Hejna(83.Slavka),Kabát - Černohorský(80.Rehn),Němeček(46.Kodet)

Ve 21.kole jsme na domácím hřišti hostili Jiskru Velké Březno,která v současné chvíli uzavírá tabulku 1.A.třídy. A tomu také odpovídal průběh zápasu. Hosté navíc nastoupili v sestavě s několika dorostenci a tak byl zápas od začátku jednoznačně v naší režii. Už v 6 min se po akci Hejny dostal do vyložené šance Němeček,ale nedal,v 9 min už se skóre zápasu pohnulo,když po pěkné akci Kabáta dorážel Černohorský do prázdné brány - 1:0. Ve 13 min po akci Němečka zvyšoval Kabát - 2:0. Ve 23 min se podařilo hostům snížit,když se trefili střelou z hranice vápna - 2:1. Posledních 15 minut 1 poločasu prakticky rozhodlo o osudu zápasu. Ve 34 min předvedl hezký průnik Černohorský a po jeho přihrávce Hejna po kličce na gólmana přidal další gól - 3:1. Hned o minutu později zvýšil po akci Němečka Kabát - 4:1 a skóre poločasu  uzavřel po samostatné akci Wild - 4:1. Po přestávce se i přes nepříznivý vývoj zápasu pokoušeli hosté zápas odehrát se vztyčenou hlavou,ale náš tým byl nad jejich síly. Ve 47 min zvýšil ranou z vápna Hejna - 6:1,v 54 min Černohorský střelou o tyč už na 7:1 a skóre zápasu uzavřel v 81 min Hejna,který tak završil svůj výkon hattrickem - 8:1.

V tabulce jsme se tak posunuli na 5.místo,v příštím kole nás ale čeká mnohem náročnější zápas,když v sobotu 19.5.2018 od 17.00h  nastoupíme na umělé trávě v Neštěmicích proti TJ Mojžíř.