Branka:  65. Hammer

Rozhodčí: Zítko    Ž.K.1:3        80 diváků

Penalty proměnili: Hammer,Němeček,Lácha,Slavka,Balog,Novák,          Richter

Sestava: Pluhař - Honsa,Hammer,Kučera,Richter-   Němeček,Novák,Slavka(c),Balog - Král,Lácha

V  dalším domácím zápase jsme přivítali celek FK Česká Kamenice. Bohužel jsme opět byli nuceni nastoupit ve značně  oslabené sestavě,když nám ze zdravotních a pracovních důvodů chybělo 6 hráčů. Začátek utkání tomu také odpovídal,soupeř začal velice svižně a už v prvních 15 minutách několikrát prověřil naší obranu. Postupně se ale hra vyrovnávala a náš tým začal bojovat,v 18 min se na levé straně pěkně uvolnil Balog,ale jeho střela jen těsně minula levou tyč, ve 27 min po centru Němečka Lácha trefil gólmana. Pak ještě ve 38 min zahrozili hosté a jejich střela z dálky lízla břevno naší brány.Do kabin se tedy šlo za stavu 0:0. Druhý poločas začal náporem hostů a v 56 a 60 min měli obrovské šance na otevření skóre zápasu.To se naopak v 65 min podařilo nám,když zleva zahrával trestný kop Novák,odcentroval do vápna a Hammer k naší velké radosti otevřel skóre zápasu 1:0. Hosté ale postupně začali zvyšovat obrátky a jejich rychlé útočné akce nám dělali problémy,opět nás v tomto utkání podržel gólman Pluhař,který zlikvidoval několik šancí.V 75 min už se hosté dočkali a vyrovnali na 1:1. Pak měli ještě další šance,jednou nás zachránila tyč,ale skóre se už nezměnilo.Rozhodl tak penaltový rozstřel,ve kterém jsme zvítězili 7:6 a velice cenné 2 body zůstali v Libouchci. Pro hosty je výsledek krutý,protože byli určitě lepším týmem,ale štěstí se tentokrát přiklonilo k nám. Naši hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a doufáme,že jim vydrží i v dalším utkání,kdy v sobotu 30.9. hrajeme od 16.30 na Střekově.