Lovosice  -  Libouchec

3 : 0   (2:0)

Rozhodčí:  Kloub        Ž.K.  1 : 4

SESTAVA:  Pluhař - Richter(46.Šum),Studený,        Hammer,Honsa - Němeček,Slavka(c),Wild,Kodet - Černohorský,Lácha

Ve 4.kole 1.A.třídy jsme zavítali na půdu vedoucích Lovosic opět ve značně oslabené sestavě,dokonce musel zaskočit i Venca Honsa,který by většině hráčů na hřišti mohl dělat otce,ale musíme smeknout před tím,jak utkání zvládl. Lovosice mají mladý a běhavý tým a také nás tím zaskočili, neboť jsme už v 8 min. zápasu po dvou rychlých výpadech domácích prohrávali 2:0! Ve 21 min. mohlo být hotovo,protože v pokutovém území fauloval náš gólman Pluhař a rozhodčí nařídil pokutový kop. Náš gólman ale opět vytasil výborný zákrok a penaltu zlikvidoval! Pak se naši probudili  a začali také zlobit,ve 23 min. se do slibné šance dostal Černohorský,ale gólmana domácích neprostřelil, za pár minut se po jeho akci dostal do šance Wild,ale nedal. I do druhé půle jsme nastoupili aktivně a v 50 min. pěkně vystřelil z vápna Černohorský,naopak v 58 min. zase domácí nastřelili tyč. Pak už našim hráčům na těžkém terénu docházeli síly a utkání se dohrávalo,navíc v poslední minutě domácí po centru z trestného kopu upravili na konečných 3:0. Domácí vyhráli zaslouženě,my se teď musíme připravit na další utkání,kdy tuto sobotu 23.9. od 16.30h hostíme tým FK Česká Kamenice.