1 : 4     (0:3)

Branky:  12.Bikár, 20.+38.Černohorský, 51.Hammer

Rozhodčí: Novotný      ž.k.2:3

SESTAVA:  Pluhař - Kučera,Novák,Hammer,Balog - Wild,Studený,Bikár,Slavka(c) - Černohorský,Hejna(81.Němeček)

K prvnímu zápasu nové sezony jsme nastoupili na horké půdě v Mojžíři,odkud se body vozí velmi těžko.Před tradičně početnou diváckou kulisou jsme do utkání vstoupili aktivně a už ve 4 min jsme poprvé zahrozili - Novák zahrával z levé strany trestný kop a po jeho centru Hammer hlavou jen těsně minul domácí branku. Ve 12 min jsme zahrávali trestný kop z hranice vápna a Bikár tečovanou střelou prostřelil zeď - 0:1. Ve 20 min po pravé straně unikl Černohorský a nekompromisní ranou zvýšil naše vedení - 0:2. Těmito rychlými góly jsme domácí zaskočili a předváděli nadále velmi dobrý výkon. Vše vyvrcholilo ve 38 min,kdy tentokrát zleva Slavka pěknou přihrávkou vysunul Černohorského,který s přehledem zakončil - 0:3. Tento stav o poločase už vypadal nadějně,ale věděli jsme,že domácí nedají nic zadarmo a pokusí se s výsledkem něco udělat. Hned na začátku 2 poločasu domácí zahrozili,ale střela hlavou po rohovém kopu šla těsně nad naší bránu. V 51 min se zřejmě rozhodlo o osudu zápasu,když po rohovém kopu Nováka Hammer tečovanou střelou zvýšil už na 0:4. Hned o chvíli později ale přišel faul ve vápně a domácí zahrávali pokutový kop. Ten Pluhař perfektně vyrazil,ale domácí balon dorazili do naší branky a snížili na 1:4. Tento gól domácí nakopnul a začali si vytvářet tlak,po rohovém kopu nás zachránilo břevno,pak střelu z dálky výborně zlikvidoval Pluhař. Při náporu domácích se po chybě dostal do brejku Černohorský,ale na poslední chvíli si balon ukopl.Domácí ještě několikrát zahrozili ze standardních situací,ale naši hráči po výborném výkonu podpořeným skvělým Pluhařem dotáhli zápas k zaslouženému vítězství. Jednalo se o kvalitní utkání ,které rozhodl náš výborný výkon a produktivita .  Máme tak zaslouženě první 3 body a ty musíme potvrdit v sobotu 1.9.2018,kdy od 17.00h hostíme tým FK Česká Kamenice.