Branky:  7. Novák , 15. Novák

Rozhodčí: Hejl      ž.k.3:4

Penalty proměnili:  Kodet,Slavka

SESTAVA:  Pluhař - Hejna,Novák,Hammer,Kučera - Šum(55.Král),Wild,Slavka(c),Kabát -Černohorský,Němeček(46.Kodet)

Ve 22.kole jsme zajížděli na horkou půdu Mojžíře,utkání se ale vzhledem k rekonstrukci kabin domácích hrálo na umělé trávě v Neštěmicích. Z utkání jsme měli trochu obavy,protože tento povrch a hlavně malé rozměry hřiště nám příliš nevyhovují. Naši hráči ale do utkání vstoupili velice dobře a předváděli pěkný kombinační fotbal,čímž domácí trochu zaskočili. Už v 7 min jsme po faulu domácích zahrávali trestný kop a Novák technickou střelou k tyči otevřel skóre zápasu-0:1. Domácí se ale rychle oklepali a v 9 min střelou z vápna vyrovnali - 1:1. My jsme ale nepolevili a dál hráli velice dobře. V 15 min zahrával Novák další trestný kop a tentokrát vymetl šibenici domácí branky - 1:2. Dál se hrál rychlý fotbal z obou stran,ale po zbytek poločasu jsme byli lepším týmem. Domácí zahrozili ve 30 min,ale výborně zasáhnul Pluhař,ve 40 min se ocitl ve velké šanci Černohorský,ale domácí gólman svůj tým podržel. Hned na začátku druhého poločasu měl příležitost zvýšit naše vedení Kabát,ale nedal,o pár minut později se zase při šanci domácích vyznamenal Pluhař. V 78 min se dostal až před gólmana Kodet,ale přehodil jeho i bránu a poté nás domácí začali tlačit a ve snaze o vyrovnání přicházel jeden dlouhý nákop do vápna za druhým.Naši domácímu tlaku statečně odolávali,v 83 min nás dokonce zachránilo břevno. Bohužel ale přišla 92 min a přísně nařízený trestný kop z hranice vápna,domácím se povedl signál a střelou k tyči vyrovnali - 2:2. V penaltovém rozstřelu byli lepší domácí a získali tak bod navíc.Oba týmy je nutno pochválit,hrálo se ve vysokém tempu,tvrdě,ale bez jakýchkoliv zákeřných faulů.

V dalším utkání přivítáme doma v sobotu 26.5. v 17.00h vedoucí tým tabulky TJ Oldřichov.