Rozhodčí: Javorek      ž.k. 3:2

Sestava:  Pluhař - Richter,Novák,Hammer,

Kučera - Němeček,Vyhnal,Wild,

Slavka(c) - Černohorský,Lácha

Ke svému druhému zápasu jsme odjeli do Rumburku ve značně oslabené sestavě,když nám z různých důvodů chybělo 6 hráčů,navíc 2 hráči nastoupili s velkým sebezapřením.Přesto jsme do zápasu nevstoupili vůbec špatně a už v 7 min. se dostal do šance Lácha,hned vzápětí se ocitl ve vyložené šanci Černohorský a po něm opět Lácha,bohužel neproměnili.Náš slibný začátek jsme zúročili ve 13 min.,kdy po chybě domácích Lácha přesně našel Černohorského a ten už se nemýlil - 0:1. V 17 min. se dostali domácí do našeho vápna a po souboji Hammera s hráčem soupeře rozhodčí k překvapení všech ukázal na značku pokutového kopu,domácí proměnili - 1:1. Ve 21 min. vstřelili domácí po rychlém brejku gól na 2:1 a bohužel se totéž opakovalo ve 24 a 30 min. kdy domácí kanonýr Chlada dokončil svůj hattrick - 4:1. Před koncem poločasu mohl ještě po centru Černohorského snížit Vyhnal,ale nedal. Do 2.poločasu jsme šli s cílem skóre alespoň zkorigovat,ale bohužel v 57 min. domácí zahrávali trestný kop a střelou k tyči zvýšili na 5:1. Pak už se utkání dohrávalo,domácí už se nikam nehnali,nutno dodat,že naši se až do konce nevzdávali a pokoušeli se s výsledkem něco udělat,bohužel se to nepodařilo a v tomto zápase domácí zaslouženě zvítězili. Musíme to hodit za hlavu,je začátek sezóny a ještě hodně zápasů před námi.Ten nejbližší už tuto sobotu 9.9. kdy od 17.00 hostíme FK Libochovice!