STŘEKOV - LIBOUCHEC 1:6

30. 9. 2017

STŘEKOV - LIBOUCHEC

1 : 6       (1:3)

Branky: 9. 74. 88. Černohorský                                              15. 34. 61. Kabát

Rozhodčí: Matys     Ž:K: 5:2

SESTAVA: Pluhař - Kučera,Hammer,Novák,Balog - Hejna,Wild,Slavka(c),Kabát - Černohorský,Lácha(60.Němeček)

V dalším mistrovském utkání jsme hráli na Střekově po dlouhé době v téměř kompletní sestavě a na hřišti to bylo od začátku znát. Začali jsme aktivně a už v 8 min ohrozil soupeře hlavičkující Balog,hned o minutu později už jsme šli do vedení,když se prosadil Černohorský 0:1. Ve 14 min se tentýž hráč dostal po chybě domácích do velké šance,ale trefil pouze gólmana. V 15 min rozehrál Novák trestný kop, chytrou přihrávkou mezi obránci našel Kabáta a ten se nemýlil 0:2.Ve 21 min se poprvé osmělili domácí,ale tvrdou střelu z dálky vyrazil Pluhař na roh.Ve 27 min jsme po rohu neuhlídali hráče domácích a ten hlavou snížil na 1:2. Ve 32 min se do šance dostal Slavka,ještě sice nedal,ale o 2 min později zleva pěkně nacentroval Černohorský a Kabát pohotově zvýšil náš náskok na 1:3.Ve 40 min ještě po centru Nováka zahrozil hlavou Kučera,ale na  stavu už se nic nezměnilo. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase,naši měli chuť hrát a v 55 min se dostal do další šance Lácha,o 6 min později po hezké akci Černohorského vstřelil svůj 3 gól v utkání Kabát 1:4. V 70 min trefil Černohorský pouze břevno,ale vše si vynahradil v 74 min,kdy po akci Wilda upravil na 1:5.V 85 min se do velké šance dostali také domácí,ale nedali,naopak v 88 min se potřetí trefil Černohorský a stanovil konečné skóre 1:6. Tentokrát měli problémy se sestavou domácí,ale i tak musíme kluky pochválit za to,že hráli fotbal až do 90 minuty.

V tabulce je náš tým po 6.kole na 5.místě se ziskem 11 bodů a přidat další body můžeme už tuto sobotu,kdy od 16.00 hostíme tým TJ Proboštov.