5 : 1    (1:1)

Branka:  31. Černohorský  (p)

Rozhodčí:  Linhart       Ž.K.  1:6

SESTAVA:  Pluhař - Kučera,Hammer,Novák,Balog - Kodet,Slavka(c),Wild,Hejna - Černohorský,Němeček

V 10 kole jsme nastoupili na hřišti rozjetého Oldřichova,který v minulých kolech porážel své soupeře rozdílem třídy.I přes absenci některých hráčů jsme do utkání vstoupili odvážně a soupeře naší hrou trochu zaskočili.Hrálo se v tempu,k první dobré střele se v 8 min dostal Slavka,ale byl z toho pouze roh.Naopak v 11 min vystřelili poprvé domácí a tečovaná střela skončila na tyči Pluhařovy brány. Ve 14 min se po centru dostal k pěkné hlavičce Němeček,o 5 min později tentýž hráč střílel z hranice vápna těsně vedle,ve 23 min další naše šance,tentokrát Hejna,ale skóre se bohužel ve 24 min měnilo na opačné straně,kdy se domácí trochu šťastně po tečované střele dostali do vedení 1:0. My jsme ale stále nepolevovali a dočkali se v 31 min,kdy po naší akci domácí faulovali ve vápně a Černohorský penaltu s přehledem proměnil 1:1. Před koncem poločasu jsme předvedli pěknou akci,kterou jsme zakončili gólem a měli jít do vedení,rozhodčí ale branku neuznal kvůli velice spornému ofsajdu.První poločas tak byl jednoznačně v naší režii a doufali jsme,že nějaké body povezeme domů. 2 poločas ale začali domácí náporem a už v 51 min se jim po skrumáži ve vápně podařilo dát vedoucí gól 2:1. Hned o 5 min později po rychlé akci naši ve vápně faulovali , následovala penalta a 3:1 pro domácí. V tu chvíli byli domácí na koni , my se snažili dál hrát,ale  utkání se hodně přiostřilo,rozhodčí pouštěl tvrdé zákroky a přibývaly žluté karty,bohužel pouze na naší straně. V 65 min se ještě do šance dostal Hejna,ale všechny naše naděje pohasly v 75 min,kdy jsme zahrávali trestný kop,po kterém soupeř podnikl rychlý brejk a bylo to 4:1.Pak už se utkání dohrávalo,v 84 min nám domácí po dalším rychlém protiútoku ještě přidali další gól 5:1. Pro nás je výsledek krutý,protože v prvním poločase jsme byli jasně lepším týmem,ale nakonec soupeř trestal naše chyby a prokázal svoji kvalitu.

V dalším kole hrajeme tuto sobotu 4.11. od 14.00h  v Benešově.