Branka:  38. Němeček

Rozhodčí: Eichler     Ž.K. 3:0

Penalty: 4:5 - proměnili: Němeček,Richter,Kodet,Slavka,Černohorský

SESTAVA: Pluhař - Hejna,Hammer,Novák,Richter - Kodet,Šum,Slavka(c),Wild - Černohorský,Němeček

V utkání 8.kola jsme nastoupili na hřišti zatím posledního týmu tabulky Jiskry Velké Březno.Možná i pod dojmem postavení obou týmů v tabulce jsme do utkání vstoupili s menším nasazením a ukázalo se,že žádný tým se sám neporazí. I tak jsme se dostali do několika šancí,ale jejich proměňování je naše slabina.Hned v úvodu se do dvou šancí dostal Černohorský,ve 13 min Novák,ve 26 min Němeček,ale bez úspěchu.Naopak se ve 30 min po rohu dostali do šance domácí,ale také neproměnili.V 38 min se po akci Šuma dostal do šance Němeček a s přehledem proměnil 0:1.Hned o chvíli později se naopak po šanci domácích vyznamenal gólman Pluhař,ve 40 min jsme mohli vedení navýšit,když se do šance dostal Hejna a odražený balon nasměroval Šum do břevna. Hned v úvodu  2 poločasu trefil pouze gólmana Slavka,který si šanci za pár minut zopakoval,následovala šance Černohorského,ale vše likvidoval  gólman Ondrka,který držel domácí ve hře. Místo jednoznačného vedení jsme v 53 min vyrobili hrubku před vlastním vápnem a domácí trestali 1:1. Pak už se domácí zatáhli a hráli na rychlé brejky,my jsme se pokoušeli strhnout vítězství na svou stranu,ale kromě střely Wilda v 80 min jsme se do vyložené šance nedostali.Následovali tak pokutové kopy,které jsme zvládli a odvážíme si tak nakonec 2 body.Soupeř nás zaskočil bojovností a získal svůj 1 bod v sezoně,my jim přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Nakonec ještě velká gratulace našemu hráči Liboru Kučerovi,kterému se v den utkání narodil syn,takže vítáme v Libouchci dalšího fotbalistu!

V sobotu 21.10. hostíme od 15.30 h na domácím hřišti TJ Mojžíř.