TJ ČSAD Libouchec - TJ Soběchleby

18. 5. 2014

17.5.2014

22.kolo       TJ ČSAD Libouchec - TJ Soběchleby      6:2  (4:0)

Střelci: Černohorský (Hejna), Vyhnal (Hejna), Kučera (Hejna), Černohorský, Němeček (Hejna), Strnad (Hejna)   ŽK: Strnad

Sestava: Klačanský- Hejna, Hammer, Novák (46'Král), Kučera- Slavka, Strnad, Šum, Kabát

(79'Eleš)- Černohorský (67'Němeček), Vyhnal

Utkání jsme začli velice aktivně. Už ve čtvrté minutě se trefil Černohorský. Poté naše tempo trochu opadlo, ale soupeře jsme ,až na pár chybiček v obraně, jasně přehrávali. Hostům se dokonce povedlo nastřelit tyč, ale když se poté trefili Vyhnal, Kučera a opět Černohorský, byl stav po půli 4:0. Ve druhé půli jsme sestavu trochu prostřídali, ale i tak jsme soupeři nasázeli další dvě branky. Hosté mezitím dvakrát využili nepřesnosti a chyby naší obrany. Celkové skóre 6:2 mluví za vše a tak je doma už pátá výhra v řadě.