TJ Jílové- TJ ČSAD Libouchec

30. 3. 2014

29.3.2014

15.kolo       TJ Jílové- TJ ČSAD Libouchec              0:3  (0:1)

Střelci: Vyhnal (Strnad), Vyhnal (Strnad), Kabát (Kučera)    ŽK:  2:1   (Slavka)

Sestava:    Klačanský- Hejna, Hammer(C), Novák, Kučera- Slavka (62' Král), Kabát, Strnad,

Šum (45' Němeček)- Vyhnal (88' Eleš), Černohorský (81' Drha)

Skoro celý zápas jsme měli herní převahu, která ale nemusela být. Soupeř totiž zahrával hned ze začátku pokutový kop po faulu Klačanského, který to ale vše odčinil a vychytal jí. Od té doby jsme soupeře přehrávali a ke konci prvního poločasu jsme převahu nad soupeřem přetavili v branku, kdy se krásně trefil Vyhnal. V druhém poločase vše gradovalo a Vyhnal se trefil podruhé v zápase, kdy tečovanou střelou překonal golmana. V závěru přidal ještě po sólu přes půlku hřiště a posléze vleže hlavou poslední branku Kabát. Musím připomenout i fantastickou diváckou kulisu, která nám určitě také pomohla.