FK Travčice- TJ ČSAD Libouchec    2:3   (1:0)

branky: Kučera (Hejna), Vyhnal (Hejna), Vyhnal (Němeček)

ŽK: Honsa, Vyhnal, Němeček

Sestava: Klačanský- Honsa, Hammer, Novák (30'Slavka), Kučera- Kabát, Šum, Strnad, Němeček- Hejna, Vyhnal

Hosté dosud získali pouze jeden bod ze čtyř zápasů a tak nad námi chtěli určitě zvítězit. Začátek utkání nám nabídl ale několik šancí, některé byly až tutové. Hosté také párkrát zahrozili. První gól přišel po faulu Hammera, kdy soupeř kopal trestný kop z velkého vápna a ranou po zemi prostřelil vše, co mu stálo v cestě. 1:0 pro domácí skončil také poločas. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme stav otočit. Nejprve se prosadil hlavou Kučera, poté z rychlého protiútoku si vyměnili balon Hejna s Vyhnalem a posledně jmenovaný se už nemýlil do prázdné branky. Ke konci zápasu vstřelil ještě jeden gól Vyhnal a to už jsme měli klid na kopačkách. Soupeř už jenom v posledních sekundách pouze snížil.