Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování 2015/2016

9. 7. 2015

A2A - I.A třída dospělých - sk. A

 

1. kolo 22.08.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0101 Č. Kamenice V. Šenov 22.08. 17:00 SO  
 
A2A0102 Jílové Lovosice B 22.08. 17:00 SO  
 
A2A0103 Libouchec Pokratice 22.08. 17:00 SO  
 
A2A0104 Rumburk Křešice 22.08. 17:00 SO  
 
A2A0105 Hostovice Mojžíř 22.08. 17:00 SO  
 
A2A0106 Brná V. Březno 22.08. 17:00 SO  
 
A2A0107 Šluknov Děčín 22.08. 17:00 SO  
 
 

 

2. kolo 29.08.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0201 V. Šenov Děčín 29.08. 17:00 SO  
 
A2A0202 V. Březno Šluknov 29.08. 17:00 SO  
 
A2A0203 Mojžíř Brná 29.08. 17:00 SO  
 
A2A0204 Křešice Hostovice 29.08. 17:00 SO  
 
A2A0205 Pokratice Rumburk 29.08. 17:00 SO  
 
A2A0206 Lovosice B Libouchec 29.08. 17:00 SO  
 
A2A0207 Č. Kamenice Jílové 29.08. 17:00 SO  
 
 

 

3. kolo 05.09.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0301 Jílové V. Šenov 05.09. 17:00 SO  
 
A2A0302 Libouchec Č. Kamenice 05.09. 17:00 SO  
 
A2A0303 Rumburk Lovosice B 05.09. 17:00 SO  
 
A2A0304 Hostovice Pokratice 05.09. 17:00 SO  
 
A2A0305 Brná Křešice 05.09. 17:00 SO  
 
A2A0306 Šluknov Mojžíř 05.09. 17:00 SO  
 
A2A0307 Děčín V. Březno 05.09. 17:00 SO  
 
 

 

4. kolo 12.09.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0401 V. Šenov V. Březno 12.09. 17:00 SO  
 
A2A0402 Mojžíř Děčín 12.09. 17:00 SO  
 
A2A0403 Křešice Šluknov 12.09. 17:00 SO  
 
A2A0404 Pokratice Brná 12.09. 17:00 SO  
 
A2A0405 Lovosice B Hostovice 12.09. 17:00 SO  
 
A2A0406 Č. Kamenice Rumburk 12.09. 17:00 SO  
 
A2A0407 Jílové Libouchec 12.09. 17:00 SO  
 
 

 

5. kolo 19.09.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0501 Libouchec V. Šenov 19.09. 16:30 SO  
 
A2A0502 Rumburk Jílové 19.09. 16:30 SO  
 
A2A0503 Hostovice Č. Kamenice 19.09. 16:30 SO  
 
A2A0504 Brná Lovosice B 19.09. 16:30 SO  
 
A2A0505 Šluknov Pokratice 19.09. 16:30 SO  
 
A2A0506 Děčín Křešice 19.09. 16:30 SO  
 
A2A0507 V. Březno Mojžíř 19.09. 16:30 SO  
 
 

 

6. kolo 26.09.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0601 V. Šenov Mojžíř 26.09. 16:30 SO  
 
A2A0602 Křešice V. Březno 26.09. 16:30 SO  
 
A2A0603 Pokratice Děčín 26.09. 16:30 SO  
 
A2A0604 Lovosice B Šluknov 26.09. 16:30 SO  
 
A2A0605 Č. Kamenice Brná 26.09. 16:30 SO  
 
A2A0606 Jílové Hostovice 26.09. 16:30 SO  
 
A2A0607 Libouchec Rumburk 26.09. 16:30 SO  
 
 

 

7. kolo 03.10.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0701 Rumburk V. Šenov 03.10. 16:00 SO  
 
A2A0702 Hostovice Libouchec 03.10. 16:00 SO  
 
A2A0703 Brná Jílové 03.10. 16:00 SO  
 
A2A0704 Šluknov Č. Kamenice 03.10. 16:00 SO  
 
A2A0705 Děčín Lovosice B 03.10. 16:00 SO  
 
A2A0706 V. Březno Pokratice 03.10. 16:00 SO  
 
A2A0707 Mojžíř Křešice 03.10. 16:00 SO  
 
 

 

8. kolo 10.10.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0801 V. Šenov Křešice 10.10. 16:00 SO  
 
A2A0802 Pokratice Mojžíř 10.10. 16:00 SO  
 
A2A0803 Lovosice B V. Březno 10.10. 16:00 SO  
 
A2A0804 Č. Kamenice Děčín 10.10. 16:00 SO  
 
A2A0805 Jílové Šluknov 10.10. 16:00 SO  
 
A2A0806 Libouchec Brná 10.10. 16:00 SO  
 
A2A0807 Rumburk Hostovice 10.10. 16:00 SO  
 
 

 

9. kolo 17.10.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0901 Hostovice V. Šenov 17.10. 15:30 SO  
 
A2A0902 Brná Rumburk 17.10. 15:30 SO  
 
A2A0903 Šluknov Libouchec 17.10. 15:30 SO  
 
A2A0904 Děčín Jílové 17.10. 15:30 SO  
 
A2A0905 V. Březno Č. Kamenice 17.10. 15:30 SO  
 
A2A0906 Mojžíř Lovosice B 17.10. 15:30 SO  
 
A2A0907 Křešice Pokratice 17.10. 15:30 SO  
 
 

 

10. kolo 24.10.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1001 V. Šenov Pokratice 24.10. 14:30 SO  
 
A2A1002 Lovosice B Křešice 24.10. 14:30 SO  
 
A2A1003 Č. Kamenice Mojžíř 24.10. 14:30 SO  
 
A2A1004 Jílové V. Březno 24.10. 14:30 SO  
 
A2A1005 Libouchec Děčín 24.10. 14:30 SO  
 
A2A1006 Rumburk Šluknov 24.10. 14:30 SO  
 
A2A1007 Hostovice Brná 24.10. 14:30 SO  
 
 

 

11. kolo 31.10.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1101 Brná V. Šenov 31.10. 14:00 SO  
 
A2A1102 Šluknov Hostovice 31.10. 14:00 SO  
 
A2A1103 Děčín Rumburk 31.10. 14:00 SO  
 
A2A1104 V. Březno Libouchec 31.10. 14:00 SO  
 
A2A1105 Mojžíř Jílové 31.10. 14:00 SO  
 
A2A1106 Křešice Č. Kamenice 31.10. 14:00 SO  
 
A2A1107 Pokratice Lovosice B 31.10. 14:00 SO  
 
 

 

12. kolo 07.11.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1201 V. Šenov Lovosice B 07.11. 14:00 SO  
 
A2A1202 Č. Kamenice Pokratice 07.11. 14:00 SO  
 
A2A1203 Jílové Křešice 07.11. 14:00 SO  
 
A2A1204 Libouchec Mojžíř 07.11. 14:00 SO  
 
A2A1205 Rumburk V. Březno 07.11. 14:00 SO  
 
A2A1206 Hostovice Děčín 07.11. 14:00 SO  
 
A2A1207 Brná Šluknov 07.11. 14:00 SO  
 
 

 

13. kolo 14.11.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1301 Šluknov V. Šenov 14.11. 13:30 SO  
 
A2A1302 Děčín Brná 14.11. 13:30 SO  
 
A2A1303 V. Březno Hostovice 14.11. 13:30 SO  
 
A2A1304 Mojžíř Rumburk 14.11. 13:30 SO  
 
A2A1305 Křešice Libouchec 14.11. 13:30 SO  
 
A2A1306 Pokratice Jílové 14.11. 13:30 SO  
 
A2A1307 Lovosice B Č. Kamenice 14.11. 13:30 SO  
 

 
 
 

 

Portrét



Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Statistiky

Online: 1
Celkem: 52102
Měsíc: 1047
Den: 33