14.kolo

Sokol Srbice - TJ ČSAD Libouchec  3:1 (2:0)

Branka: Černohorský (pen)

Sestava: Novák – Hejna, Hammer, Kučera, Richter – Slavka, Wild, Kabát (65. Eleš), Němeček (85. Pacák) – Černohorský, Vyhnal (46. Palaščák).

Poslední zápas sezony a hned boj o druhé místo. Bohužel minulý zápas se nám zranila naše stálice v brance Klačanský a navíc nebyl zdravotně v pořádku Novák, který alespoň nahradil zraněného golmana. První poločas se odehrál v režii domácích fotbalistů, kteří trestali naše chyby v obraně a zaslouženě vedli 2:0. V druhé půli jsme přeskupili sestavu a začli soupeře tlačit, který nám ale dal třetí branku. Zdálo se, že je po zápase, jenže když proměnil Černohorský penaltu, tak se domácí začli obávat. Soupeře jsme měli nadosah, kdy druhou penaltu v zápase kopal Wild, kterou ale neproměnil. Zápas si domácí v klidu pohlídali a zaslouženě vyhráli. Nám to ale nevadilo, vzhledem k tomu, na jaké příčce jsme skončili a kolika bodů jsme dosáhli. Třetí místo je krásná pozice, která byla náležitě oslavena.