TJ ČSAD Libouchec - FK Schoeller Křešice

28. 3. 2015

15.kolo

TJ ČSAD Libouchec - FK Schoeller Křešice    2:1  (1:1)

branky: Kučera, Hejna        ŽK: Kučera

sestava: Klačanský- Hejna, Novák, Hammer, Kučera- Slavka, Wild, Strnad,

Kabát- Černohorský, Filipi (55'Němeček)

Po dlouhé zimní přestávce jsme tu měli první domácí zápas. Ze začátku jsme se se soupeřem oťukávali, ale postupem času jsme začli tlačit na pilu a měli jsme i pár vyložených šancí, které, bohužel, brankou neskončily. A jak to tak bývá, první udeřil soupeř. Po podklouznutí jednoho z našich obránců na půlce soupeř zaútočil a po nešťastném výběhu našeho golmana vstřelil i první branku utkání. My jsme ovšem nepřestávali s aktivitou. Dokonce se nám podařilo vyrovnat těsně před půlí, kdy po rohovém kopu proletěl balon až ke Kučerovi a od jeho hrudníku se odrazil do branky. Cituji našeho střelce----dal jsem to srdcem :D. Druhá půle nám nabídla útočný fotbal nahoru-dolu. Měli jsme možnost zahrávat pokutový kop, kdy se krásně uvolnil Černohorský a golman ho zfauloval. Míč si vzal Wild, který ale bohužel napálil jenom tyč. Párkrát nás zachránil náš golman. to samé ovšem předváděl ten hostující. Přeci jenom ale jsme to byli my, kdo vstřelil vítěznou branku. Z nejnepravděpodobnější střely, odrazem od bránícího hráče, se trefil k tyči Hejna. Výsledek jsme udrželi a zaslouženě vyhráli. Po zaváhání mužstev, postavených v tabulce nad námi, jsme se vyhoupli na krásné druhé místo!!!!! Příští zápas jedeme do Mojžíře, kde nás čeká domácí a hlavně divácky bouřlivá atmosféra.

Portrét

<< září >>