TJ ČSAD Libouchec - FK Travčice    6:0   (4:0)

Střelci: Kabát (Novák), Kabát (Hejna), Černohorský (Slavka), Černohorský

(Slavka), Kabát (Novák), Němeček

ŽK: Hejna, Klačanský

Sestava: Klačanský- Hejna, Hammer, Novák, Richtr (45'Kučera)- Slavka (65'Palaščák), Strnad (45'Eleš), Šum, Kabát- Černohorský, Němeček

Do Libouchce přijel soupeř z uplného chvostu tabulky. Hned od začátku zápasu bylo vidět, kdo bude pánem na hřišti. Hned od prvního hvizdu jsme začali soupeře tlačit. Ten úspěšně odvracel útoky. To mu ale vydrželo jen zhruba deset minut, kdy se dvakrát po sobě, v rozmezí tří minut, trefil hlavou Kabát a bylo po zápase. Do konce půle se stihl také dvakrát zapsat mezi střelce Černohorský. Poločas 4:0. Do druhé půle jsme šli už v lehčím tempu a i přesto jsme soupeři nadělili další dvě branky. Hattrickem se v tomto zápase ukázal záložník Kabát. Soupeře jsme k brance pouštěli jen sporadicky a většinou jsme měli míč na kopačkách my.