21.kolo

TJ ČSAD Libouchec - SK Brná   1:2 (0:1)

Sřelci: Černohorský         ŽK: Slavka, Strnad, Kučera

Sestava: Klačanský – Hejna, Novák, Hammer, Kučera – Slavka, Filipi (35. Strnad), Wild (80. Palaščák), Kabát – Černohorský, Němeček (70. Šum).

Zápas nabídl souboj dvou neporažených celků z jara.První půle nám nabídla hezký fotbal a spousta šancí, víc jsme jich měli my. Brankou ale žádná neskončila, naopak hosté nám vstřelili gól do šatny z penalty, kterou sudí pískat neměl. Druhý poločas pokračoval v rytmu prvního, my se stále trápili v koncovce. Za to soupeř udeřil podruhé, kdy jsme si vstřelili vlastný gol po standartce hostů. V závěrečném tlaku dokázal snížit už jenom Černohorský na 2:1.