TJ Mojžíř - TJ ČSAD Libouchec    1:2  (1:2)

Branky: Novák, Černohorský (Němeček)     ŽK: Novák, Němeček, Strnad, Kučera

Sestava: Klačanský- Hejna, Hammer, Novák, Kučera- Slavka, Strnad, Wild, Filipi

(60' Šum)- Černohorský, Němeček (85' Eleš)

První venkovní utkání a hned derby s Mojžířem, kde to bývá hodně nařachané diváky. I dnes jich bylo přes dvě stovky. Podle pokynů trenéra jsme začali od začátku napadat a hned to přineslo ovoce. Hned z první rohu se trefil Novák na přední tyč, kde nestál ani hráč, ani golman. S aktivitou jsme nepřestávali a tak po vybojovaném dlouhém balonu Klačanského Němečkem vstřelil druhou branku Černohorský. Ke konci poločasu se začala hra vyrovnávat a soupeř těsně před koncem poločasu vstřelil kontaktní gol. Jenže do konce zápasu další už nepřidal, i když přebral otěže a měl nespočet standartních situací. Po vyloučení domácího hráče už soupeř neměl šanci na vyrovnání a tak jsme opět vyhráli 2:1. Příští zápas se hraje na domácím hřišti proti poslednímu týmu, takže očekáváme plný bodový zisk.