4.kolo

FK Jílové - TJ ČSAD Libouchec  2:4  (0:1)

Střelci: Vyhnal (pen), Didi 2, Klázr        ŽK: Král, Palaščák, Richtr

Sestava: Koucký– Richtr (46. Wild), Řízek, Král, Kučera – Palaščák (65. Klazr), Slavka, Němeček, Gerhard (70. Vacek) – Vyhnal, Didi

Další venkovní zápas nás čekal u soupeře, který vedl tabulky a tudíž se hrálo první s posledním. Navíc to bylo derby jak má být, proti celku FK Jílové. Ze začátku to ale nevypadalo, že hrají mužstva na opačných pólech tabulky. Soupeře jsme i chvíli přehrávali, až se nám aktivita vyplatila a domácí faulovali Němečka ve vápně. Penaltu proměnil, i když se štěstím, Vyhnal. Domácí měli také pár slibných šancí, zejména rohové kopy, kdy nás převyšovali svoji výškou. Druhý poločas se do nás Jílováci zakousli. Plno standartních situací a rohových kopů jsme ale ubránili, zejména Koucký v brance čaroval. Domácí ne a ne vstřelit branku a tak si balon vzal Didi, všem doslova zdrhnul a vstřelil druhou branku. Hosté ale snížili z penalty, kdy fauloval protihráče Klázr. Jenže Didi o pár minut předvedl skoro stejnou akci, jako tu první- 3:1. Domácí ale šlapali dál a za pár okamžiků opět snížili na rozdíl jedné branky. Chybu, kterou daroval domácím penaltu, si ale odčinil Klázr. Z posledního protiútoku a závaru před domácí brankou si míčem narazil o břevno a vzápětí o tyč pečetil naši výhru!!. Jsme stále na chvostu, ale už se na to dívá lépe.