TJ ČSAD Libouchec - TJ Mojžíř    2:2 (1:0)  0:3 na penalty

Střelci: 3' Hejna, 85' Slavka   ŽK: Král

Penaltu neproměnili: Wild, Šum, Hammer

Sestava: Koucký - Král, Řízek, Studený, Klazr (46. Hammer) - Palaščák (82. Slavka), R. Wild, Šum, Martinů - Němeček (67. Didi), Hejna.

Poslední utkání na domácím hřišti v roce 2015 jsme hostili fotbalisty z Mojžíře. Chtěli jsme rychle zapomenout na nezdar z minulého kola a tak jsme nastoupili do utkání hodně aktivně, kdy už ve 3.minutě vstřelil branku Hejna. Tentýž hráč mohl zvýšit o minutu později stav na 2:0. U balonu byl však o kousíček dříve hostující brankař. Obraz hry se oproti minulému zápasu určitě zlepšil. Ovšem neproměňovali jsme naše šance. Další branku vstřelili ale hosté, kdy si do branky nešťastně srazil míč domácí Hammer. Hosté byli jako na koni a za pár minut se ujali vedení 2:1. My jsme ovšem zabojovali a Slavka pár minut před koncem vyrovnal. Do konce zápasu se už nic neodehrálo a tak přišly na řadu penalty. A jelikož Hammer, Wild a Šum nedali, tak plusový bodík odjel do Mojžíře.