10.kolo

TJ ČSAD Libouchec - FK Junior Děčín 1:2 (0:1)

Střelec: 79' Řízek         ŽK: Wild, Němeček, Hejna

Sestava: Koucký - Martinů, Řízek, Hammer, Kučera- Palaščák, R. Wild, Studený, Slavka- Němeček (55. Černý), Didi (55. Hejna)

Další domácí zápas jsme odehráli se soupeřem, který loni hrál krajský přebor, letos sestoupil a výrazně omladil kádr. A také to bylo první půli znát. Kombinační hra nám dělala problémy a tak se na nás valil jeden útok za druhým. Po jednom hosté vstřelili branku a poločas skončil 0:1. Junior pokračoval v kombinační hře i po přestávce. Branku jsme si ale dali skoro sami, když Němeček nahrál malou domu přímo soupeřovi na nohu a ten už to měl jednoduché. V posledních dvaceti minutách soupeř odpadl a začali jsme náporem my. Po dvou tutovkách z vápna a jednom nastřeleném břevně se chytla až hlavička Řízka, která ovšem byla jediná a tak jsme prohráli 2:1.